Confirm your age. Are you 18 or over?

Fixtures

Saturday 1 February 2020

Premier Division

15:00
Bishop's Stortford
vs
Wingate & Finchley
15:00
Bognor Regis Town
vs
Kingstonian
15:00
Brightlingsea Regent
vs
Potters Bar Town
15:00
Carshalton Athletic
vs
Worthing
15:00
Cheshunt
vs
Leatherhead
15:00
Corinthian-Casuals
vs
Lewes
15:00
Cray Wanderers
vs
Horsham
15:00
East Thurrock United
vs
Folkestone Invicta
15:00
Haringey Borough
vs
Bowers & Pitsea
15:00
Hornchurch
vs
Enfield Town
15:00
Merstham
vs
Margate

North Division

15:00
Basildon United
vs
AFC Sudbury
15:00
Brentwood Town
vs
Canvey Island
15:00
Bury Town
vs
Dereham Town
15:00
Coggeshall Town
vs
Cambridge City
15:00
Grays Athletic
vs
Romford
15:00
Histon
vs
Aveley
15:00
Hullbridge Sports
vs
Tilbury
15:00
Maldon & Tiptree
vs
Felixstowe & Walton United
15:00
Soham Town Rangers
vs
Heybridge Swifts
15:00
Witham Town
vs
Great Wakering Rovers

South Central Division

15:00
Ashford Town (Middx)
vs
South Park
15:00
Barking
vs
FC Romania
15:00
Bracknell Town
vs
Chalfont St Peter
15:00
Chipstead
vs
Bedfont Sports
15:00
Hanwell Town
vs
Staines Town
15:00
Hertford Town
vs
Harlow Town
15:00
Marlow
vs
Westfield
15:00
Northwood
vs
Chertsey Town
15:00
Tooting & Mitcham United
vs
Waltham Abbey
15:00
Ware
vs
Uxbridge

South East Division

15:00
Ashford United
vs
East Grinstead Town
15:00
Chichester City
vs
Haywards Heath Town
15:00
Faversham Town
vs
Sevenoaks Town
15:00
Guernsey
vs
Sittingbourne
15:00
Hastings United
vs
VCD Athletic
15:00
Hythe Town
vs
Herne Bay
15:00
Phoenix Sports
vs
Whitehawk
15:00
Ramsgate
vs
Three Bridges
15:00
Whitstable Town
vs
Burgess Hill Town
15:00
Whyteleafe
vs
Cray Valley PM

Monday 3 February 2020

North Division

19:45
Aveley
vs
Brentwood Town

Tuesday 4 February 2020

North Division

19:45
AFC Sudbury
vs
Bury Town
19:45
Canvey Island
vs
Maldon & Tiptree
19:45
Dereham Town
vs
Histon
19:45
Felixstowe & Walton United
vs
Coggeshall Town
19:45
Great Wakering Rovers
vs
Basildon United
19:45
Heybridge Swifts
vs
Hullbridge Sports
19:45
Tilbury
vs
Grays Athletic

South Central Division

19:45
Bedfont Sports
vs
Tooting & Mitcham United
19:45
Chalfont St Peter
vs
Hertford Town
19:45
Chertsey Town
vs
Ashford Town (Middx)
19:45
Harlow Town
vs
Ware
19:45
South Park
vs
Chipstead
19:45
Staines Town
vs
Northwood
19:45
Uxbridge
vs
Marlow
19:45
Waltham Abbey
vs
Barking
19:45
Westfield
vs
Bracknell Town

South East Division

19:30
Burgess Hill Town
vs
Whyteleafe
19:45
Cray Valley PM
vs
Whitstable Town
19:30
East Grinstead Town
vs
Phoenix Sports
19:45
Herne Bay
vs
Ramsgate
19:30
Sevenoaks Town
vs
Hythe Town
19:45
Sittingbourne
vs
Ashford United
19:45
Three Bridges
vs
Chichester City
19:45
VCD Athletic
vs
Faversham Town
19:45
Whitehawk
vs
Hastings United

Wednesday 5 February 2020

North Division

19:45
Cambridge City
vs
Soham Town Rangers
19:45
Romford
vs
Witham Town

South Central Division

19:45
FC Romania
vs
Hanwell Town

South East Division

19:45
Guernsey
vs
Haywards Heath Town

Saturday 8 February 2020

Premier Division

15:00
Bowers & Pitsea
vs
Merstham
15:00
Enfield Town
vs
Bognor Regis Town
15:00
Folkestone Invicta
vs
Carshalton Athletic
15:00
Horsham
vs
Haringey Borough
15:00
Kingstonian
vs
Brightlingsea Regent
15:00
Leatherhead
vs
Bishop's Stortford
15:00
Lewes
vs
Cheshunt
15:00
Margate
vs
Corinthian-Casuals
15:00
Potters Bar Town
vs
Hornchurch
15:00
Wingate & Finchley
vs
East Thurrock United
15:00
Worthing
vs
Cray Wanderers

North Division

15:00
Aveley
vs
Great Wakering Rovers
15:00
Bury Town
vs
Histon
15:00
Cambridge City
vs
AFC Sudbury
15:00
Canvey Island
vs
Heybridge Swifts
15:00
Coggeshall Town
vs
Grays Athletic
15:00
Maldon & Tiptree
vs
Hullbridge Sports
15:00
Romford
vs
Felixstowe & Walton United
15:00
Soham Town Rangers
vs
Brentwood Town
15:00
Tilbury
vs
Dereham Town
15:00
Witham Town
vs
Basildon United

South Central Division

15:00
Ashford Town (Middx)
vs
Ware
15:00
Barking
vs
Hanwell Town
15:00
Bracknell Town
vs
South Park
15:00
Chalfont St Peter
vs
Westfield
15:00
FC Romania
vs
Chipstead
15:00
Harlow Town
vs
Uxbridge
15:00
Hertford Town
vs
Marlow
15:00
Northwood
vs
Bedfont Sports
15:00
Staines Town
vs
Waltham Abbey
15:00
Tooting & Mitcham United
vs
Chertsey Town

South East Division

15:00
Cray Valley PM
vs
Phoenix Sports
15:00
Faversham Town
vs
Burgess Hill Town
15:00
Guernsey
vs
Chichester City
15:00
Hastings United
vs
Ashford United
15:00
Haywards Heath Town
vs
Herne Bay
15:00
Sevenoaks Town
vs
Whyteleafe
15:00
Three Bridges
vs
East Grinstead Town
15:00
VCD Athletic
vs
Hythe Town
15:00
Whitehawk
vs
Sittingbourne
15:00
Whitstable Town
vs
Ramsgate

Saturday 15 February 2020

Premier Division

15:00
Bognor Regis Town
vs
Bishop's Stortford
15:00
Brightlingsea Regent
vs
Margate
15:00
Carshalton Athletic
vs
Potters Bar Town
15:00
Cheshunt
vs
East Thurrock United
15:00
Corinthian-Casuals
vs
Haringey Borough
15:00
Cray Wanderers
vs
Kingstonian
15:00
Enfield Town
vs
Lewes
15:00
Hornchurch
vs
Merstham
15:00
Leatherhead
vs
Horsham
15:00
Wingate & Finchley
vs
Bowers & Pitsea
15:00
Worthing
vs
Folkestone Invicta

North Division

15:00
AFC Sudbury
vs
Aveley
15:00
Basildon United
vs
Soham Town Rangers
15:00
Brentwood Town
vs
Witham Town
15:00
Dereham Town
vs
Maldon & Tiptree
15:00
Felixstowe & Walton United
vs
Canvey Island
15:00
Grays Athletic
vs
Bury Town
15:00
Great Wakering Rovers
vs
Cambridge City
15:00
Heybridge Swifts
vs
Tilbury
15:00
Histon
vs
Coggeshall Town
15:00
Hullbridge Sports
vs
Romford

South Central Division

15:00
Bedfont Sports
vs
Hertford Town
15:00
Chertsey Town
vs
Staines Town
15:00
Chipstead
vs
Ashford Town (Middx)
15:00
Hanwell Town
vs
Bracknell Town
15:00
Marlow
vs
Northwood
15:00
South Park
vs
Harlow Town
15:00
Uxbridge
vs
Barking
15:00
Waltham Abbey
vs
Chalfont St Peter
15:00
Ware
vs
Tooting & Mitcham United
15:00
Westfield
vs
FC Romania

South East Division

15:00
Ashford United
vs
Haywards Heath Town
15:00
Burgess Hill Town
vs
Three Bridges
15:00
Chichester City
vs
Hastings United
15:00
East Grinstead Town
vs
Cray Valley PM
15:00
Herne Bay
vs
VCD Athletic
15:00
Hythe Town
vs
Guernsey
15:00
Phoenix Sports
vs
Whitstable Town
15:00
Ramsgate
vs
Whitehawk
15:00
Sittingbourne
vs
Sevenoaks Town
15:00
Whyteleafe
vs
Faversham Town

Monday 17 February 2020

Premier Division

19:45
Haringey Borough
vs
Leatherhead

Tuesday 18 February 2020

Premier Division

19:45
Bishop's Stortford
vs
Enfield Town
19:45
Bowers & Pitsea
vs
Brightlingsea Regent
19:45
East Thurrock United
vs
Carshalton Athletic
19:45
Folkestone Invicta
vs
Cray Wanderers
19:45
Horsham
vs
Bognor Regis Town
19:45
Margate
vs
Hornchurch
19:45
Merstham
vs
Corinthian-Casuals
19:45
Potters Bar Town
vs
Cheshunt

Wednesday 19 February 2020

Premier Division

19:45
Kingstonian
vs
Wingate & Finchley
19:45
Lewes
vs
Worthing

Saturday 22 February 2020

Premier Division

15:00
Bishop's Stortford
vs
Hornchurch
15:00
Bowers & Pitsea
vs
Leatherhead
15:00
East Thurrock United
vs
Cray Wanderers
15:00
Folkestone Invicta
vs
Wingate & Finchley
15:00
Haringey Borough
vs
Bognor Regis Town
15:00
Horsham
vs
Cheshunt
15:00
Kingstonian
vs
Worthing
15:00
Lewes
vs
Brightlingsea Regent
15:00
Margate
vs
Carshalton Athletic
15:00
Merstham
vs
Enfield Town
15:00
Potters Bar Town
vs
Corinthian-Casuals

North Division

15:00
Basildon United
vs
Cambridge City
15:00
Brentwood Town
vs
Felixstowe & Walton United
15:00
Bury Town
vs
Great Wakering Rovers
15:00
Canvey Island
vs
AFC Sudbury
15:00
Coggeshall Town
vs
Hullbridge Sports
15:00
Grays Athletic
vs
Maldon & Tiptree
15:00
Heybridge Swifts
vs
Aveley
15:00
Histon
vs
Tilbury
15:00
Soham Town Rangers
vs
Romford
15:00
Witham Town
vs
Dereham Town

South Central Division

15:00
Barking
vs
Tooting & Mitcham United
15:00
Bedfont Sports
vs
Ashford Town (Middx)
15:00
Bracknell Town
vs
Staines Town
15:00
Chalfont St Peter
vs
Uxbridge
15:00
FC Romania
vs
Chertsey Town
15:00
Hanwell Town
vs
Waltham Abbey
15:00
Hertford Town
vs
Chipstead
15:00
Marlow
vs
South Park
15:00
Northwood
vs
Ware
15:00
Westfield
vs
Harlow Town

South East Division

15:00
Chichester City
vs
Hythe Town
15:00
Cray Valley PM
vs
Burgess Hill Town
15:00
Faversham Town
vs
Phoenix Sports
15:00
Guernsey
vs
Ashford United
15:00
Hastings United
vs
Sittingbourne
15:00
Haywards Heath Town
vs
Sevenoaks Town
15:00
Herne Bay
vs
Three Bridges
15:00
VCD Athletic
vs
Whitstable Town
15:00
Whitehawk
vs
East Grinstead Town
15:00
Whyteleafe
vs
Ramsgate

Saturday 29 February 2020

Premier Division

15:00
Bognor Regis Town
vs
Bowers & Pitsea
15:00
Brightlingsea Regent
vs
East Thurrock United
15:00
Carshalton Athletic
vs
Horsham
15:00
Cheshunt
vs
Folkestone Invicta
15:00
Corinthian-Casuals
vs
Bishop's Stortford
15:00
Enfield Town
vs
Kingstonian
15:00
Hornchurch
vs
Haringey Borough
15:00
Leatherhead
vs
Margate
15:00
Wingate & Finchley
vs
Lewes
15:00
Worthing
vs
Potters Bar Town

North Division

15:00
AFC Sudbury
vs
Heybridge Swifts
15:00
Aveley
vs
Basildon United
15:00
Cambridge City
vs
Canvey Island
15:00
Dereham Town
vs
Grays Athletic
15:00
Felixstowe & Walton United
vs
Witham Town
15:00
Great Wakering Rovers
vs
Brentwood Town
15:00
Hullbridge Sports
vs
Histon
15:00
Maldon & Tiptree
vs
Coggeshall Town
15:00
Romford
vs
Bury Town
15:00
Tilbury
vs
Soham Town Rangers

South Central Division

15:00
Ashford Town (Middx)
vs
Hertford Town
15:00
Chertsey Town
vs
Barking
15:00
Chipstead
vs
Hanwell Town
15:00
Harlow Town
vs
Chalfont St Peter
15:00
South Park
vs
Bedfont Sports
15:00
Staines Town
vs
FC Romania
15:00
Tooting & Mitcham United
vs
Bracknell Town
15:00
Uxbridge
vs
Northwood
15:00
Waltham Abbey
vs
Westfield
15:00
Ware
vs
Marlow

South East Division

15:00
Ashford United
vs
Chichester City
15:00
Burgess Hill Town
vs
Whitehawk
15:00
East Grinstead Town
vs
Herne Bay
15:00
Hythe Town
vs
Hastings United
15:00
Phoenix Sports
vs
Whyteleafe
15:00
Ramsgate
vs
Faversham Town
15:00
Sevenoaks Town
vs
VCD Athletic
15:00
Sittingbourne
vs
Haywards Heath Town
15:00
Three Bridges
vs
Cray Valley PM
15:00
Whitstable Town
vs
Guernsey

Latest news

Get with the e-programme: Saturday 14th September 2019
South Central Division Get with the e-programme: Saturday 14th September 2019

Our collection of electronic programmes from Saturday

A new defender at Summers Lane
Wingate & Finchley A new defender at Summers Lane

Blues fill Cronin's shoes with Colchester United man

A pair of Oysterboys
Whitstable Town A pair of Oysterboys

Whitstable had two debutants yesterday

The BetVictor Isthmian League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe